Twoja wymarzona książka w naszych rękach

W Od słowa do słowa możemy zająć się Twoją wymarzoną książką – w jakim zakresie – wybierz sam.

Ja piszę, Wy zajmijcie się resztą

To taki fullpakiet, w którym zaczynamy od rozmowy o Twojej wymarzonej książce i projektujemy cały proces wydawniczy, a Twoim zadaniem jest ocenić nasze pomysły i zaakceptować całość.

Nie musisz tracić czasu na szukanie grafika, korektora czy spędzać długich godzin na porównywaniu ofert drukarni. Zapewniamy sprawdzony zespół fachowców, którzy zgodnie z Twoją wizją zajmą się każdym elementem procesu wydawniczego. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na komunikacji z każdą z tych osób – zrobi to za Ciebie project menager, czyli redaktor prowadzący.

Co dokładnie otrzymasz w tym pakiecie?

konsultacja wydawnicza,
redakcja,
korekta,
skład,
projekt okładki,
e-book w 3 formatach: PDF, ePub, Mobi,
kontakt z drukarnią,
zestaw materiałów promocyjnych.

Ile to kosztuje?
Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, ponieważ istotną rolę odgrywają: objętość Twojej książki i sposób, w jaki została napisana, a także Twoje oczekiwania odnośnie do jej wyglądu (wybór papieru, oprawy, kolorystyki itp.).

Prześlij nam swój tekst (najlepiej całość lub dłuższy fragment), podaj liczbę znaków ze spacjami, napisz, jak wyobrażasz sobie swoją książkę, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Zobacz przykładowe realizacje:

Mam już projekt okładki, zajmijcie się środkiem książki

Spora część naszych realizacji to procesy wydawnicze, podczas których współpracowaliśmy z zewnętrznymi grafikami. Jeśli masz już projekt okładki, bez problemu zajmiemy się całą resztą. Przygotujemy layout tak, by był spójny z okładką, zredagujemy, złożymy Twoją publikację, poddamy ją korekcie po składzie i konwersji.

Co dokładnie otrzymasz w tym pakiecie?

konsultacja wydawnicza
redakcja,
korekta,
skład,
e-book w 3 formatach: PDF, ePub, Mobi
kontakt z drukarnią

Ile to kosztuje?
Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, ponieważ istotną rolę odgrywają: objętość Twojej książki i sposób, w jaki została napisana, oraz Twoje oczekiwania odnośnie do jej wyglądu (wybór papieru, kolorystyki itp.).

Prześlij nam swój tekst (najlepiej całość lub dłuższy fragment), podaj liczbę znaków ze spacjami, napisz, jak wyobrażasz sobie środek swojej książki, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Potrzebuję tylko wybranej usługi

Procesy wydawnicze to nasza specjalność, ale jeśli potrzebujesz do swojego projektu tylko redaktora, korektora lub składacza – chętnie pomożemy!

Wybierz interesującą Cię usługę:

redakcja
korekta
skład
konwersja e-booka
konsultacja wydawnicza

Ile to kosztuje?
Każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Prześlij nam swój tekst (najlepiej całość lub dłuższy fragment), podaj liczbę znaków ze spacjami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Potrzebujesz konsultacji wydawniczej?

Wykup usługę i zarezerwuj wybrany termin.
O czym m.in. porozmawiamy?

  • ustalimy, jaki model wydawniczy będzie dla Ciebie najkorzystniejszy
  • przeanalizujemy ryzyko i możliwości
  • dowiesz się, jak się przygotować do wydania książki zarówno w modelu self-publishingowym, jak i tradycyjnym

Dlaczego MY?

Pani Sylwia jest niesamowita. Nie tylko wytrzymała ze mną przez cały proces wydawniczy, zaopiekowała się książką z ważnym tematem społecznym, to jeszcze dała z siebie wszystko na każdym etapie.
Bardzo się cieszę, że znalazłam ją i jej firmę w odmętach kiepskich redaktorów, którzy dużo mówią, a mało potrafią. Jestem oczarowana sprawną komunikacją, redakcją, a także szybką reakcją na moje prośby i zapytania. Mam nadzieję, że powtórzymy swoją współpracę przy kolejnej powieści.
Jeśli potrzebujecie doświadczonego redaktora, którego usługi nie kosztują fortunę, a przy okazji są profesjonalne, to zostaje Wam tylko pani Sylwia i Od słowa do słowa!

Angela Węcka, pisarka, właścicielka Wydawnictwa Spisek Pisarzy

współpracujemy z

wydawnictwa i self-publisherzy