Twoja wymarzony e-book w naszych rękach

W Od słowa do słowa możemy zająć się Twoim wymarzonym e-bookiem – w jakim zakresie – wybierz sam.

Ja piszę, Wy zajmijcie się resztą

To taki fullpakiet, w którym zaczynamy od rozmowy o Twoim wymarzonym e-booku, projektujemy cały proces wydawniczy, a Twoim zadaniem jest ocenić nasze pomysły i zaakceptować całość

Nie musisz tracić czasu na szukanie grafika, korektora czy osoby, której zlecisz konwersję. Zapewniamy sprawdzony zespół fachowców, którzy zgodnie z Twoją wizją zajmą się każdym elementem procesu wydawniczego. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na komunikacji z każdą z tych osób – zrobi to za Ciebie project menager, czyli redaktor prowadzący.

Co dokładnie otrzymasz w tym pakiecie?

konsultacja wydawnicza,
redakcja,
korekta,
skład,
projekt okładki,
e-book w 3 formatach: PDF, ePub, Mobi,
zestaw materiałów promocyjnych.

Ile to kosztuje?
Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, ponieważ istotną rolę odgrywają: objętość Twojej książki i sposób, w jaki została napisana, a także Twoje oczekiwania odnośnie do jej wyglądu (grafika, zdjęcia, dodatkowe elementy, poziom skomplikowania layoutu itp.).

Prześlij nam swój tekst (najlepiej całość lub dłuższy fragment), podaj liczbę znaków ze spacjami, napisz, jak wyobrażasz sobie swój e-book (możesz przesłać nam tablicę inspiracji, określić kolorystykę spójną z wizerunkiem Twojej marki), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Zobacz przykładowe realizacje:

Potrzebuję tylko wybranej usługi

Procesy wydawnicze to nasza specjalność, ale jeśli potrzebujesz do swojego projektu tylko redaktora, korektora lub składacza – chętnie pomożemy!

Wybierz interesującą Cię usługę:

redakcja
korekta
skład
konwersja e-booka
konsultacja wydawnicza

Ile to kosztuje?
Każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Prześlij nam swój tekst (najlepiej całość lub dłuższy fragment), podaj liczbę znaków ze spacjami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Potrzebujesz konsultacji wydawniczej?

Wykup usługę i zarezerwuj wybrany termin.
O czym m.in. porozmawiamy?

  • ustalimy, jaki model wydawniczy będzie dla Ciebie najkorzystniejszy
  • przeanalizujemy ryzyko i możliwości
  • dowiesz się, jak się przygotować do wydania książki zarówno w modelu self-publishingowym, jak i tradycyjnym

Dlaczego MY?

Z Sylwią współpracujemy już od dłuższego czasu. To redaktorka i korektorka z niesamowitym wyczuciem słowa, doskonałym warsztatem, wnikliwie wchodząca w tekst, działająca bardzo sprawnie, dokładnie i zawsze na czas. Polecamy z całego serca!

Ola Budzyńska i #gangPSC, Pani Swojego Czasu

współpracujemy z

wydawnictwa i self-publisherzy