Poza anteną

TYTUŁ: POZA ANTENĄ
AUTOR: KAMIL BALEJA

WYDAWCA: Kamil Baleja New Media

zakres prac

Opieka nad procesem wydawniczym książki Kamila obejmowała nie tylko redakcję, korektę, skład, projekt okładki, przygotowanie do druku i konwersję do formatów ePub i Mobi. Poprzedziły ją długie godziny konsultacji wydawniczych, podczas których omawialiśmy całą koncepcję wydania, planowaliśmy nakład i działania marketingowe. Koordynowaliśmy również cały proces druku aż do momentu szczęśliwego dostarczenia przesyłki z książkami pod drzwi Autora.

projekt okładki: Aleksandra Różycka

autor o naszej pracy:

Byłem w mroku, a oni podali mi światło! ? Sylwia i Tomek to wydawniczy oddział Navy SEALs. Byli dla mnie mapą, drogowskazem, ale także przyjaciółką, której można się zwierzyć. Byli dla mnie mapą, drogowskazem, ale także przyjaciółką, której można się zwierzyć. Wiem jedno, gdyby nie Sylwia i Tomek, moja książka by nie powstała! Zainspirowali, wspierali, poprawili, złożyli, pomogli w negocjacjach z drukarniami. Jeśli myślisz o własnej książce – nie ma lepszego zespołu!

Kamil Baleja

efekty

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.